obchod 2

Najvyššie vyznamenanie DPO SR – čestný titul Zaslúžilý člen DPO SR bolo dňa 2. apríla 2019 odovzdané novým držiteľom z rúk prezidenta DPO SR Pavla Ceľucha za prítomnosti prezidenta Hasičského a záchranného zboru Alexandra Nejedlého a generálneho sekretára DPO SR Vendelína Horvátha v Žiline.

 

 V Knihe Zaslúžilých členov DPO SR sú  v roku 2019 zapísané tieto mená:

  1. Berki Ladislav, DHZ Jelšava, ÚzO DPO SR Revúca
  2. Bilý Miroslav, DHZ Svidník, ÚzO DPO SR Stropkov/Svidník
  3. Bordáč Jozef, DHZ Senec, ÚzO DPO SR Pezinok / Senec
  4. Brloš Ján, DHZ Hrušov, ÚzO DPO SR Veľký Krtíš
  5. Brodňan Štefan, DHZ Poluvsie, ÚzO DPO SR Žilina
  6. Ceizel Ladislav, DHZ Vrícko, ÚzO DPO SR Martin
  7. Frolo Miroslav, DHZ Hliník nad Váhom,ÚzO DPO SR Bytča
  8. Gajdoš Karol, DHZ Lopušné Pažite, ÚzO DPO SR Kysucké Nové Mesto
  9. Guoth Ján, DHZ Bobrovec, ÚzO DPO SR Liptovský Mikuláš
  10. Haľko Vladimír, Ing., DHZ Hajtovka, ÚzO DPO SR Stará Ľubovňa
  11. Hašpica Ivan, DHZ Kysucký Lieskovec, ÚzO DPO SR Kysucké Nové Mesto
  12. Hradiský Martin, DHZ Dlhé Stráže, ÚzO DPO SR Levoča
  13. Hubjak Ján, st., DHZ Suchá Hora, ÚzO DPO SR Dolný Kubín
  14. Hudecová Jarmila, DHZ Nemce, ÚzO DPO SR Banská Bystrica
  15. Hudek Michal, DHZ Dlhá, ÚzO DPO SR Trnava
  16. Hufka Ivan, DHZ Budiš, ÚzO DPO SR Turčianske Teplice
  17. Hurbanis Ondrej, Ing., DHZ Sobotište, ÚzO DPO SR Senica
  18. Chlebina Štefan, DHZ Petrovice, ÚzO DPO SR Bytča
  19. Jágrik František, DHZ Brvnište, ÚzO DPO SR Považská Bystrica
  20. Jánosdeák Ladislav, DHZ Plešivec, ÚzO DPO SR Rožňava
  21. Jusko Anton – in memoriam, DHZ Svätý Anton, ÚzO DPO SR Žiar nad Hronom
  22. Kapitančík Cyril, DHZ Spišské Vlachy, ÚzO DPO SR Spišská Nová Ves/Gelnica
  23. Klein Jozef, DHZ Malý Slavkov, ÚzO DPO SR Kežmarok
  24. Kobelár Ján, Ing., DHZ Trnavá Hora, ÚzO DPO SR Žiar nad Hronom
  25. Kollár Pavel, Ing., DHZ Príbelce, ÚzO DPO SR Veľký Krtíš
  26. Kondelčík Peter, DHZ Hiadeľ, ÚzO DPO SR Banská Bystrica
  27. Koša Ján, DHZ Mošovce, ÚzO DPO SR Turčianske Teplice
  28. Krajger Rudolf, DHZ Pavnica, ÚzO DPO SR Stará Ľubovňa
  29. Kramarová Božena, DHZ Sobotište, ÚzO DPO SR Senica
  30. Krchnár Pavol, DHZ Kátlovce, ÚzO DPO SR Trnava
  31. Kubica Jaroslav, DHZ Dolná Lehota, ÚzO DPO SR Brezno
  32. Kunkela Peter, DHZ Dyčka, ÚzO DPO SR Nitra
  33. Laš Anton, st., DHZ Skalité, ÚzO DPO SR Čadca
  34. Malík František, DHZ Čierne pri Čadci, ÚzO DPO SR Čadca
  35. Miholek Vladimír, DHZ Moravský Svätý Ján, ÚzO DPO SR Senica
  36. Miščík Ján, DHZ Bodovce, ÚzO DPO SR Sabinov
  37. Petráš Pavol, DHZ Brestovec, ÚzO DPO Myjava
  38. Piskura Ján, DHZ Fintice, ÚzO DPO SR Prešov
  39. Prextová Anna, DHZ Becherov, ÚzO DPO SR Bardejov
  40. Rakyta Ján, DHZ Batizovce, ÚzO DPO SR Poprad
  41. Ralbovský Jozef, DHZ Sološnica, ÚzO DPO Malacky
  42. Reksa Milan, DHZ Zbora, ÚzO DPO SR Púchov
  43. Ridziková Mária, DHZ Púchov, ÚzO DPO SR Púchov
  44. Šebest Ján, DHZ Šuňava,ÚzO DPO SR Poprad
  45. Šišolák Ján, DHZ Malý Slávkov, ÚzO DPO SR Kežmarok
  46. Škorvánek Ján, DHZ Kunerad, ÚzO DPO SR Žilina
  47. Škvara Jozef, DHZ Hniezdne, ÚzO DPO SR Stará Ľubovňa
  48. Tomčo Milan, DHZ Prešov, ÚzO DPO SR Prešov
  49. Toráň Anton, DHZ Zliechov, ÚzO DPO SR Ilava
  50. Turza Štefan, DHZ Obyce, ÚzO DPO Zlaté Moravce
  51. Varchol Dušan, DHZ Sveržov, ÚzO DPO SR Bardejov
  52. Vlk Pavol, DHZ Unín, ÚzO DPO SR Skalica
  53. Zápotočný Milan, DHZ Žaškov, ÚzO DPO SR Dolný Kubín
  54. Zsigrai Vojtech, DHZ Bodíky, ÚzO DPO SR Dunajská Streda

Ing, Ján Parčiš, vedúci Sekretariátu DPO SR

 

P1240491

P1240574

P1240602

P1240632

P1240653

P1240655

P1240826

P1240851

 

 

Adresa

Dobrovoľná požiarna ochrana SR
Kutuzovova 17
831 03, Bratislava



02/443 719 60
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Zostaň v spojení

Go to top