obchod 2

Dňa 31.7. 2013 o 13,20 hod. bol ohlásený požiar slamy na riadkoch pri obci Zvončín smerom na Trnavu. Príčina vzniku požiaru je v štádiu vyšetrovania.

Zasahovali príslušníci Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trnave, Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Piešťanoch (z hasičskej stanice v Hlohovci), Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Senici, členovia Obecného hasičského zboru Bohdanovce
nad Trnavou, Obecného hasičského zboru Cífer, Obecného hasičského zboru Špačince, Obecného hasičského zboru Boleráz, Obecného hasičského zboru Horné Orešany a zamestnanci Závodného hasičského útvaru Chemolak Smolenice štyrmi C prúdmi, dvoma B prúdmi, dvoma vysokotlakovými prúdmi, siedmymi lafetovými prúdmi, jednou kropiacou lištou a jednoduchými hasiacimi prostriedkami za súčasného ochladzovania okolia a pílenia stromov a kríkov v blízkosti miesta zásahu. Pri zásahu boli použité autonómne dýchacie prístroje. Následkom požiaru vznikla majiteľovi poľa priama materiálna škoda predbežne vyčíslená v sume 4 500 €.

Informačný zdroj: Prezídium HaZZ

Adresa

Dobrovoľná požiarna ochrana SR
Kutuzovova 17
831 03, Bratislava02/44 37 21 33
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Zostaň v spojení

Go to top