Kalendár súťaží

  • Pohárová súťaž pre deti – požiarny útok s vodou, Vysoká pri Morave
  • Branný pretek mladých hasičov, 14.4.2018 o 9,00 hod., Malinovo
  • 3. ročník detskej súťaže o Pohár starostu obce Reca, 2.6.2018, areál ZŠ Reca
  • 0. ročník detskej súťaže o Pohár DHZ Pezinok, 16.9.2018 o 9,00 hod., OR HaZZ v Pezinku
  • 11. ročník branného preteku MH v Blatnom, 6.10.2018, Blatné
  • 5. ročník súťaže o Pohár starostu obce pre mládež, 23.6.2018 o 11,00 hod., Okoč
  • Halová súťaž hry Plameň, 7.4.2018, Šoporňa
  • Branný pretek hry Plameň,  28.4.2018 dopoludnia, Gáň
  • OK hry Plameň, 9.6.2018, Tomášikovo
  • KK hry Plameň, 23.6.2018, Váhovce
  • Pohárová súťaž hry Plameň, 11.8.2018 popoludní, Váhovce
  • Pretek mladých hasičov, 22.9.2018, Abrahám
  • Branný pretek hry Plameň, september 2018, Sládkovičovo
  • Detská súťaž – DHL, 13.5.2018, Moravský Svätý Ján
  • Memoriál Soni Cádrovej – DHL, 26.5.2018, Senica
  • Súťaž MH – DHL, 23.9.2018, Sobotište
  • 11. ročník súťaže mládeže o Pohár primátora mesta, 12.5.2018 o 10,00 hod., Biskupice
  • 9. ročník súťaže mládeže o Pohár starostu obce, 7.7.2018 o 10,00 hod., Rybany
  • 11. ročník súťaže mládeže – Memoriál Viliama Peťovského, 14.7.2018 o 9,00 hod., Dolné Ozorovce
  • 8. ročník súťaže mládeže o Pohár starostky obce, 11.8.2018 o 9,00 hod., Dvorec
  • Detská pohárová súťaž, 1.7.2018, ihrisko TJ Pruské
  • 14. ročník detskej súťaže – Memoriál Štefana Turčana, september 2018
  • 1. ročník detskej súťaže „Malí draci“, 9.6.2018, areál DHZ Lúky
  • Hasičský útok detí, 25.8.2018, Púchov
  • 4. ročník detskej súťaže o Pohár veliteľa DHZ Dohňany, 26.8.2018 o 11,00 hod., areál ŠK Dohňany
  • TFA – detský železný hasič, 2.6.2018, Mojš
  • Súťaž MH o Pohár firmy Pyrostop, 23.6.2018, Trnové
    • 6. ročník detskej súťaže o Pohár riaditeľa súkromného CVČ Štiavnik a DHZ Setechov, 3.6.2018 o 13,00 hod., Setechov
    • 6. ročník detskej súťaže o Pohár riaditeľa ZŠ Kolárovice, 9.6.2018 o 10,00 hod., Kolárovice
    • Detská pohárová súťaž DHZ Bytča – Memoriál J. Jalovičiara, 23.6.2018 o 10,00 hod., Bytča
    • 6. ročník detskej súťaže o Pohár DHZ Petrovice, 24.6.2018 o 10,00 hod.
    • Detská súťaž v Mikšovej, 30.6.2018 o 10,00 hod., Mikšová
    • 6. ročník detskej súťaže- BDHL, 14.7.2018 o 10,00 hod., Hliník n/V.
    • 6. ročník detskej súťaže o Pohár DHZ Jablonové, 4.8.2018 o 10,00 hod., Jablonové
    • 6. ročník detskej súťaže DHZ Hrabové, 11.8.2018 o 9,00 hod., Hrabové
    • 6. ročník detskej súťaže o Pohár DHZ Predmier, 18.8.2018 o 10,00 hod., Predmier
    • Branný pretek detí, 1.9.2018 o 10,00 hod., Kolárovice
  • 9. ročník súťaže – Pohár penziónu Gajuz, 26.5.2018 u Gajuza
  • Územné kolo hry Plameň, 19.5.2018, ihrisko Turzovka
  • Detská „60“, máj 2018, ihrisko ZŠ Zákopčie
  • Detská súťaž, 1.9.2018, Makov
  • Detská súťaž, 28.7.2018, Korňa
  • Súťaž o Pohár riaditeľky ZŠ Staškov, 16.9.2018, ihrisko
  • 2. ročník súťaže o Pohár riaditeľky CVČ + CTIF, 23.9.2018, Raková – Pod hríbom
  • Súťaž o Pohár riaditeľa ZŠ Čierne, 1.10.2018, ihrisko
  • Súťaž o Pohár starostu obce, 15.9.2018, Olešná
  • Radôstka – nonstop, august 2018
  • Detská súťaž DHZ Skalité, 26.8.2018
  • Jesenné kolo hry Plameň, 6.10.2018, ÚzO DPO SR Čadca
  • TFA Železný hasič /dospelí aj deti/, 16.6.2018, Lipt. Porúbka
  • Zimné sústredenie MH, 7.4.2018, Likavka
  • Hasičský viacboj MH, 29.9.2018, Likavka
  • Halová súťaž Plameň, 10.3.2018, Jelšava, ÚzO DPO SR Revúca, Tomášikova 470, 049 16 Jelšava
  • Okresné kolo Plameň 2018, 2.6.2018, Jelšava, ÚzO DPO SR Revúca, Tomášikova 470, 049 16 Jelšava
  • Branný pretek Plameň, 5.7.2018, Chyžné, ÚzO DPO SR Revúca, Tomášikova 470, 049 16 Jelšava
  • Súťaž v požiarnom útoku – Plameň, 11.8.2018, Rákoš, ÚzO DPO SR Revúca, Tomášikova 470, 049 16 Jelšava
  • Halová súťaž – Plameň, 8.12.2018, Chyžné, ÚzO DPO SR Revúca, Tomášikova 470, 049 16 Jelšava
  • Okresné kolo hasičskej súťaže a OHL 2018 – dospelí a dorast, 26.5.2018, Rákoš, kvalifikačné kolá podľa usmernenia, ÚzO DPO SR Revúca, Tomášikova 470, 049 16 Jelšava
  • 2. ročník Jesenného preteku detí, 1.9.2018 o 16,00 hod. Bušince
  • 8. ročník detskej súťaže o Pohár  starostky obce Sielnica, 4.8.2018 o 16,00 hod., ihrisko Sielnica
  • 7. ročník súťaže MH – Memoriál J. Vantecha, 2.6.2018, Banský Studenec
  • 11. ročník súťaže žiakov – Memoriál „bačiho“ Jána Buzalku, 14.7.2018, Svätý Anton
  • 15. ročník halovej súťaže MH o Pohár primátorky mesta Prešov, 9.11.2018, Prešov, ÚzO DPO SR Prešov
  • 15. ročník halovej súťaže MH, 30.11.2018, Bardejov
  • Územné kolo hry Plameň, 9.2.2018, Sp. Belá – Strážky, ÚzO DPO SR Kežmarok
  • 3. ročník súťaže MH, 12.5.2018, Veľká Franková
  • 2. ročník súťaže MH, 18.5.2018, Sp. Hanušovce
  • 4. ročník súťaže MH o Pohár starostu obce, 19.5.2018, Holumnica
  • 3. ročník súťaže MH, 3.6.2018, Reľov
  • 1. ročník súťaže MH, 10.6.2018, Rakúsy
  • 7. ročník súťaže MH, 16.6.2018, Podolínec
  • 3. ročník súťaže MH, 23.6.2018, Toporec
  • 20. ročník súťaže MH „O prúdničku Cyrila Kováčika“, 8.9.2018, Sp. Belá
  • 12. ročník súťaže MH, 9.9.2018, Slov. Ves
  • 8. ročník súťaže MH o Pohár primátora mesta, 7.10.2018, Spišské Podhradie
  • 15. ročník súťaže MH o putovný Pohár veliteľa DHZ, 14.4.2018
  • 16. ročník súťaže MH o putovný Pohár DHZ Batizovce, 22.4.2018, Batizovce,
  • 2. ročník súťaže MH o putovný Pohár primátora mesta Poprad, 28.4.2018, Poprad – Veľká
  • putovný Pohár starostu obce, 5.5.2018, Spišská Teplica
  • 19. ročník súťaže MH O putovný pohár, 12.5.2018, Gerlachov
  • 10. ročník súťaže MH – Memoriál Jána Jonasa a Dušana Sokola, 26.5.2018, Štrba
  • 4. ročník súťaže MH O putovný pohár + hasičský útok s vodou pre KMH, 10.6.2018, Vikartovce
  • 26. ročník súťaže MH O podtatranskú prúdničku, 24.6.2018, Lučivná
  • Súťaž MH – požiarny útok s vodou pre KMH, 18.8.2018, Nová Lesná
  • 37. ročník Spomienkovej súťaže o putovný Pohár starostu obce a putovný Pohár Fires, s r.o. Batizovce, 19.8.2018, Batizovce
  • 13. ročník súťaže o putovný Pohár starostu obce + hasičský útok s vodou pre KMH, 25.8.2018
  • 11. ročník súťaže MH o putovný Pohár DHZ a ZŠ Spišská Sobota + Podtatranské šesťdesiatky – jednotlivci, 1.9.2018
  • 13. ročník súťaže MH o putovný Pohár obce Hranovnica, 8.9.2018, Hranovnica
  • Majstrovstvá SR dobrovoľných hasičov v hasičskej stovke a veži – súťaž jednotlivcov, 15.9.2018, Poprad
  • 14. ročník súťaže MH o putovný Pohár starostu obce, 16.9.2018, Šuňava
  • 26. ročník Halových majstrovstiev SR MH o putovný Pohár prezidenta DPO SR a 4. ročník Oficiálnych HMSR KMH, november 2018, Svit
  • Jesenný branný pretek MH, 12.10.2018, Torysa
  • 9. ročník halovej súťaže MH o Pohár primátora mesta Lipany, 9.11.2018
  • Halová súťaž MH, 8.11.2018, Plavnica
  • 8. ročník preteku brannej všestrannosti MH o Pohár riaditeľa CVČ Giraltovce, 27.4.2018, Giraltovce
  • 9. ročník súťaže Floriánka pre MH o Pohár riaditeľa CVČ, 31.5.2018, Svidník
  • 10. ročník halovej súťaže MH – 2. kolo LMH, 24.3.2018, Čaňa
  • Územné kolo hry Plameň – 3. kolo LMH, 4.5.2018, Čečejovce
  • Okresná súťaž HD dorastu z okresu Košice – okolie + muži nad 35 rokov, 17.6.2018
  • Súťaž MH Slanského okrsku – Memoriál Ing. Imricha Tomka, 29.8.2018, Nový Salaš
  • Jesenný zraz MH – 6. kolo LMH, 7.9.2018, Kojšova hoľa /Zlatá Idka/
  • Spišský hasičský deň MH, 26.- 27.5.2018, ZŠ Hutnícka, Sp. Nová Ves
  • Branný pretek MH o Pohár predsedu VÚC Košice, 29.9.2018, Krompachy

Go to top